Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yalancı Bahar 5.Bölüm izle!

MADHUBALA, MUKUND İLE TANIŞIR

Ekranların sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bugün, Madhubala’nın başı Mukund’dan aldığı güzellik kremi yüzünden derttedir. O, Mukund’u bulur ve kendisini ağır bir şekilde suçlar. Sattığı ürünler hakkındaki gerçeği öğrenen Mukund ise işinden istifa eder. Yeni şirketinin ürünlerini tanıtmak için Madhubala’nın oturduğu sokağa giden Mukund, Trishna olayı yüzünden tepkiyle karşılanır. Mukund ürünleri ile birlikte geri dönerken hiç beklenmedik bir olay yaşanır. 

5. Bölüm

Madhubala‘nın çalıştığı güzellik salonuna gelen ve onun tarafından yanlış anlaşılan Mukund, sattığı güzellik kremlerinden birini ona verir. Güzellik salonunun saygın müşterilerinden birine ve Trishna’ya bu kremi uygulayan Madhubala’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Mukund’un iş yerine giden Madhubala onu tarihi geçmiş ürünler satarak insan sağlığını tehlikeye atmakla suçlar. Durumdan haberdar olmayan Mukund ise gerçekleri öğrendikten sonra işinden istifa eder. Pazarlamacı olarak çalışmaya başladığı yeni şirketinin ürünlerini tanıtmak için Madhubala’nın evine gelen Mukund’un Trishna’nın başına gelenlerin sorumlusu olduğunun öğrenilmesi üzerine mahalledekiler onu darp eder. Mukund tam toparlanıp giderken üzerine doğru süratle gelen bir araba ona çarpar.

Kazanın tek şahidi olan Madhubala üzerindeki şaşkınlığı uzun süre üzerinden atamaz.  Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 15.50’de Kanal 7’de

Künye
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee, 
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

 

 

Bir önceki yazımız olan TRT'nin 200 bin saatlik arşivi halka açıldı başlıklı makalemizde MEDYA Haberleri ve trt hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi