Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tatlı Bela 9.bölüm Kanal 7'den izle! Shlok artık…

14 Mart salı akşamı izleyici ile buluşacak olan Tatlı Bela 9.bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’nin en sevilen Hint dizisi olan Tatlı Bela son bölümü izleyenleri heyecanlandırmıştı. Peki sevilen dizi Tatlı Bela 9.bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm ile ilgili tüm merak edilenler

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 8.bölümü 14 Mart salı günü saat 21:30’da ilk bölümüyle Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA 9.BÖLÜM FRAGMANI

TATLI BELA DİZİSİNİN GENEL HİKAYESİ

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Recep İvedik 5 internete düştü mü? İzlemek mümkün mü? başlıklı makalemizde recep ivedik, Recep İvedik 5 filmi ve Recep İvedik 5 fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi