Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tatlı Bela 46.bölüm izle! Shlok'a büyük sürpriz

21 Mayıs cuma günü yayınlanacak olan Tatlı Bela 46.bölümün tanıtımı sevenleri ile buluştu. Her bölümü olay olan Tatlı Bela 46.bölümüyle yine şaşırtacak. Peki sevilen dizi Tatlı Bela yeni bölümünde neler olacak? Astha’nın müthiş sürprizine karşı Shlok nasıl bir tepki verecek. İşte sevilen dizinin tanıtımı ve tüm merak edilenler…

TATLI BELA 46.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 46.bölümü 21 Nisan cuma günü 21:30’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA 46.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Astha’nın bir kadın kocasına nasıl seni seviyorum dedirtir? sorusunun yanıtını arıyor. Shlok’a romantik bir sürpriz hazırlayan Astha istediği sorunun cevabını arayabilecek mi? Her seferinde ben eski Shlok’u geri istiyorum diyen Astha yine izleyenleri duygulandıracak…

TATLI BELA DİZİSİ OYUNCULARI

Avinash Sachdev
Shrenu Parikh
Manish Wadhwa
Geetanjali Tikekar
Samir Sharma
Shalmalee Desai

TATLI BELA’DA YENİ AŞK

Shlok yaşanan olaylardan sonra duvarlarını yıkar. Astha ise onu etkilemek için her yolu dener. Astha’nın varlığı evdeki herkesi değişime uğratır. Sojal ise bu durumdan rahatsız olur.

Astha Shlok’un sevgisini kazanmak için var gücüyle uğraşır. Shlok ise eski duvarlarını kaldırmıştır. Astha’nın heyecanı evdeki herkese yansır. Gelinleri için tören düzenlemek isteyen Niranjan hazırlıklara başlanmasını söyler. Tören hazırlıkları sırasında Shlok’u etkilemek için çalışan Astha amacına ulaşır.

Shlok itiraf edemese de Astha’ya aşık olur. Öte yandan Sojal ise Astha’nın evdeki etkisinden rahatsız olur.

Bir önceki yazımız olan Zor Sevda 1.bölümü Kanal 7'den izle! Zoya bundan sonra... başlıklı makalemizde hint dizileri, kanal 7 ve Televizyon Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi