Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tatlı Bela 42.bölüm Kanal 7'den izle! Duygusal sahne

Kanal 7’nin sevilen dizisi Tatlı Bela 42.bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle izleyiciyi şaşırtmayı başaran Tatlı Bela 42.bölümü ile yine nefes kesecek. Peki Tatlı Bela yeni bölümünde neler olacak?  Astha ve Shlok arasında yaşananlar herkesi duygulandıracak. İşte Tatlı Bela yeni bölüm fragmanı ve Kanal 7 izleme ekranı.

TATLI BELA 42.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 40.bölümü 17 Nisan pazartesi günü 21:30’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA SON BÖLÜMLERİNDE NELER YAŞANDI?

Astha ve Shlok iş gezisine çıkmak için hazırlanır. Adhiti ise onları ayırmak için onlarla gitmeyi kafasına koyar. Fakat Astha’yı bekleyen kötü bir sürpriz daha vardır.

Astha Shlok’un dikkatini çekmeye çalışırken Shlok ona sürekli engel olur. Shlok’un iş seyahatine çıkacağını öğrenen Niranjan yanında Astha’yı da götürmesini söyler. Astha ve Shlok’un baş başa olmasını istemeyen Adhiti de onlarla gitmek istediğini söyler. Niranjan yeğeninin bu isteğini geri çevirmez. Öte yandan Astha’ya mahkeme celbi gelir. Boşanma davasının yaklaştığını gören Astha yıkılır. Shlok ise belli etmese de beklediği günün gelmesine içten içe üzülür.

 

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan dönemi kapanıyor başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Engin Altan Düzyatan ve Televizyon Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi