Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tatlı Bela 31.bölümü izle! Shlok deliye dönüyor…

05 Nisan çarşamba günü yayınlanan Tatlı Bela 31.bölüm fragmanı yayınlandı. Adeta nefes kesen bir bölüm ile gelecek olan Tatlı Bela 31.bölümündeki Shlok’un deliye dönme sahnesi izleyenleri şaşırttı. Peki Kanal 7’nin en sevilen dizisi olan Tatlı Bela 31.bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm tanıtımı ve özeti

TATLI BELA 31.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 31.bölümü 05 Nisan çarşamba günü saat 21:30’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA DİZİSİNİN GENEL HİKAYESİ

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

TATLI BELA DİZİSİ OYUNCULARI

Avinash Sachdev
Shrenu Parikh
Manish Wadhwa
Geetanjali Tikekar
Samir Sharma
Shalmalee Desai

Bir önceki yazımız olan Hangisi en çok izlendi! 'Söz' ve 'İsimsizler' arasında büyük rekabet başlıklı makalemizde isimsizler, Kanal D ve söz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi