Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Tatlı Bela 27.bölümü Kanal 7'den hemen izle! Şoke eden karar

01 Nisan cumartesi günü seyirci ile buluşacak olan Tatlı Bela 27.bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan Tatlı Bela yeni bölümü yine izleyiciyi şaşırtacak. Peki Tatlı Bela 27.bölümünde neler olacak? Astha ve Shlok gerçekten boşanacak mı? İşte Tatlı Bela 27.bölüm özeti ve Kanal 7 ekranlarında fragmanı

TATLI BELA 27.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 27.bölümü 01 Nisan cumartesi günü saat 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

hlok’un iş işyerinde Kalindi ile boşanma olayını konuşan Shlok kararsız olduğunu ve neler yapacağını bilemediğini açıklar. Kalindi’ye neden kızının hayatına ve evliliğine karıştığını sorar. Aldığı cevapla Slok çok sinirlenir. Kalindi kadınlara saygı duymayan birinin kızıyla hiçbir ilişkisinin olamayacağını söyler. 

Shlok elini masaya vurur ve her yeri kan gölüne çevirir. Astha ile aralarındaki sorunu çözeceklerine inanan Shlok Kalindi’nin tutumu karşısında sinirlerine hakim olamaz.

1 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak bölümünde Shlok ve Astha cephesinde ayrılık çanları çalmaya devam ediyor. Kalindi kızını shlok’a karşı korumada çok kararlı olduğunu da göstermiş oluyor. 

DİZİNİN KÜNYESİ

Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi