Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Sensiz Olmaz 20.bölümü izle! Paro ile ilgili gazetede çıkan haberler…

Bollywood Yıldızları Sanaya Irani ve Ashihs Sharma’nın başrolleri paylaştığı Sensiz Olmaz dizisi tüm bölümleriyle tekrar seyirci karşısına çıkıyor. Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü anlatan Sensiz Olmaz 20.bölümünü haberimizin detayından izleyebilirsiniz…

SENSİZ OLMAZ 20.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Paro ile ilgili gazetede çıkan haberlerin ardından bir sosyal yardım kuruluşu 2 üyesini Rudra ve Paro’nun evliliğini incelemesi için Dilsheer’in konağına gönderir. Damyanti adlı sert görünüşe sahip görevli evdekilere Rudra ve Paro’nun evliliklerinde bir olumsuzluk görmeleri halinde Paro’yu beraberlerinde götüreceklerini ve BSD’ye de Rudra aleyhinde bir rapor yazacaklarını söyleyince Mohini hemen harekete geçer. Durumdan haberdar olmayan Rudra ve Paro eve döndüklerinde Maithili onlara önceden bilgi verir ve ikili, görevliler karşısında mutlu bir çifti oynamaya başlarlar.

Bir önceki yazımız olan Evet oyları çıkınca Ahmet Hakan'dan canlı yayında sigarasına sarıldı başlıklı makalemizde Ahmet Hakan, ahmet hakan kanal d ve ahmet hakan sigara hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi