Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Miraç Kandili'nin maneviyatı Kanal 7'de yaşanacak

Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed’in Allah’ın huzuruna çıkarıldığı Miraç Gecesi’nin fazileti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Camii’nden yapılacak ‘Miraç Kandili Özel’ yayınıyla Kanal 7 ekranlarında olacak. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığını yapacağı gece, Millet Camii’nden canlı olarak ekrana gelecek.

Miraç Kandili Özel programı, ünlü mevlithan ve hafızların Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler, mevlitler ile gecenin huzurunu Kanal 7 ekranında izleyenlere aktaracak. Hz. Muhammed’in Allah’ın huzuruna çıktığı ve Müslümanlara çok önemli hediyelerin müjdelendiği mübarek gecenin açılış konuşmasını ve duahanlığını Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yapacak. 

Kur’an-ı Kerim ve mevlitlerde programda yerini alırken, ilahi grubu da seslendirecekleri ilahilerle ve tesbihatla gecenin manevi atmosferini ekran başındakilere yaşatacak.
Beştepe Millet Camii’nden canlı yayınla gerçekleştirilecek Miraç Kandili Özel programı Pazar akşamı saat 22:00’de canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında olacak.

 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi