Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Fox TV No:309 dizisi bitiyor mu? Final bölümü ne zaman?

2 sezondur Fox TV’de ekranlara gelen No:309 dizisinin final yapacağına dair söylentiler dolaşıyor. Reytingleri ilk bölümlerinden itibaren iyi olan dizinin, yapımcılarının neden böyle bir final kararı aldıkları merak konusu oldu? Başrolünde Sumru Yavrucuk, Sevinç Erbulak, Demet Özdemir ve Furkan Palalı gibi başarılı oyuncuların olduğu sevilen dizi ekranlara veda edecek mi? İşte, o iddialar…

3 bölüm sonra veda ediyor!

Geçtiğimiz günlerde final yapıyor iddiasını ortaya atan dizi yapımcısından gelen açıklamada reytinglere göre karar verileceği söylendi. Reytinglerde herhangi bir düşüş olmamasına rağmen 59.bölümünü ekranlara getirmeye hazırlanan dizinin 3 bölüm sonra veda edeceği açıklandı.

Mesut Yar; “No:309,söylentilerin tersine yoluna devam ediyor.”

Dizi yapımcısından gelen bu açıklama akılları kurcalarken, televizyon eleştirmeni Mesut Yar’dan daha çarpıcı bir açıklama geldi. Mesut Yar Posta Gazetesi’ndeki köşesinde, dizinin devam edeceğine yönelik bir açıklamaya yer verdi.

İşte, Mesut Yar’ın o yazısı; “Final Yapmıyor; şu No:309 (FOX) dizisini el birliğiyle bitirme hareketimiz ne saçma. Dizi iki sezondur yazlı kışlı iyi reyting aldı… Tamam, bu köşede kimi zaman tadında bıraksaydı diye hayıflanıyoruz ama belli ki tadı devam ediyor ve izleyici bu tadı seviyor… Ben kendi adıma bundan sonra diziyle ilgili eleştirimde “final” lafını asla kullanmayacağım. Hem emekçiye hem de izleyene büyük ayıp oluyor. Neyse o No:309,söylentilerin tersine yoluna devam ediyor. Hayırlısı!”

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi