Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da Kardeşlik ve Spor Turnuvaları düzelendi

Turgut Özal Bulvarı’nda başlayan bisiklet turnuvası bir kilometrelik mesafede yapıldı. Turnuva boyunca üzerine 15 Temmuz’u unutturmayacağız yazılı tişört giyen çocuklar yol boyunca ellerinde Türk bayrakları sallayarak turnuvaya katılanlara destek verdi.

Gazetecilere açıklama yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, turnuvanın amacının kardeşliği, sevgiyi, saygıyı, bir ve beraberliği göstermek olduğunu söyledi. Eren, Bu turnuvanın amacı kardeşliği, sevgiyi, birliği bütünleştirmeyi Batman’dan tüm Türkiye’ye göstermektir. Amacımız Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ve Batman’ımız spor şehri olduğunu, bu şekilde anılması gerektiğini ve bu tür etkinliklerle de bunu gösteriyoruz. Görüyorsunuz, çok güzel bir ambiyans var burada sporcularımız var, halktan katılan var, epey yoğun katılımımız var, izleyicilerimiz var çok güzel görüntü, mutlu oluyoruz bu görüntüden. Şu anda 50’den fazla katılımcımız var. Bir diğer amacımız da bisiklet yarışması, bisikleti Batman’da yaygınlaştırmak. Bu sene ikincisini yapıyoruz, inşallah daha kapsamlı, daha güzel şekilde daha güzel organizasyon yaparız dedi.

Turnuva sonunda tüm katılımcılara madalya veren İl Müdürü Eren, turnuvaya katkı sunan gazetecilere de madalya verdi.

Bir önceki yazımız olan Lazer epilasyon sonrası güneşe dikkat başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi