Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Diriliş Ertuğrul'u TRT 1'de yayınlanmadan önce o Bakan izliyor

Katıldığı televizyon programında konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, TRT’nin efsaneleşen ve dünyada büyük ilgi gören dizisi Diriliş Ertuğrulu izlediğini söyledi. Çavuşoğlu TRT’nin Diriliş Ertuğrulun bölümlerinin önceden kendisine gönderildiğini ve yayına girmeden izlediğini itiraf etti.

Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Ben Dirliş’i izliyorum bilgisayarıma yükleyip uçakta izliyorum. TRT önceden gönderiyor bana iPad’e yüklüyorum. Kafa dağıtmak için iyi. Hiç bir bölümünü kaçırmıyorum. Vatanım Sensin, o da güzel bir dizi, eşim izliyor. dedi.

Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Türk dizilerinin dünya ülkelerininde de çok izlendiğine de değindi. Çavuşoğlu, Şimdi her yerde Türk dizileri var. Çocuklara Türk isimleri veriliyor. hatta bazen benden dizilerde oynayan oyuncuları getirmemi istiyorlar şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi yeni sezonu ne zaman başlıyor? TRT 1'de mi olacak? başlıklı makalemizde Kurtlar Vadisi, kurtlar vadisi hangi kanalda ve kurtlar vadisi ne zaman başlıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi