Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Diriliş Ertuğrul 83.bölümde neler oldu?

Ekranların en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yine nefes kesti. Yeni bölümü büyük merak konusu olurken TRT 1 Diriliş Ertuğrul 83.bölüm yayınlandı. Son bölümde Turgut, Kutluca ve Samsa’nın kaleden kurtulmasından ve mühimmat bilgisinin Ertuğrul’a ulaştırılmasından sonra Vasilius, en yakınlarındakinden şüphelenmeye başlamıştı. Yeni bölüm fragmanında Dündar’ın esir düşmesi ve Doğan Alp’in ölmesi izleyenleri şoke etti. Peki Dündar Bey’de ölecek mi? İşte dizinin özeti ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 84.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 83.bölümü yayınlandı. Sevilen dizi 05 Nisan çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluştu.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler oldu? 

Zaafın Bedeli Ertuğrul, Çavdar obası alplarından Yağız’ı kullanarak Vasilius’u büyük bir tuzağa çekmiş, askerlerini öldürerek, Teo’yu esir almıştır. Vasilius Ural’ın da kışkırtmasıyla Helena’yı denemiş ve ona bir sır vermiştir.

Vasilius sırrının Helena tarafından Ertuğrul’lara iletildiğini düşünerek öfkeye kapılmış ve Helena’yı zindana atmıştır. Fakat Ertuğrul, Yağız alpın cesedini bir notla gönderince bütün düğümler çözülmüş, her şeyin Ertuğrul’un bir oyunu olduğu anlaşılmıştır. Böylece Ural’a güvendiği için askerleri ölen ve neredeyse sevdiği kadını öldürecek olan Vasilius büyük bir öfkeyle Ural’a saldırmıştır.

Peki Ural Vasilius’un öfkeli ellerinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Dündar Günyeli arasındaki ilişki gün geçtikçe ilerlemektedir. Dündar Günyeli’ye samimi duygularla yaklaşıyor olsa da Günyeli babasının tavsiyesiyle kaleyi içerden fethetmeye çalışmaktadır. Hayme bu meseleye olumlu yaklaşsa da Dündar’ın gidişatında ve Günyeli’nin tavırlarında olumsuzluk sezen Halime temkinli davranmaktadır. Peki Dündar’ın Günyeli’ye olan zaafı nelere mal olacaktır?

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul 83.bölüm özeti TRT 1'den izle başlıklı makalemizde diriliş, Diriliş Ertuğrul ve Diriliş Ertuğrul 83.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi