Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Diriliş Ertuğrul 82.bölüm fragmanı! Nefes kesen sahne

Ekranların en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul 82.bölüm fragmanı yine izleyenleri etkilemeyi başardı. Son bölümünde adeta nefes kesen Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü büyük merak konusu oldu. Peki Diriliş Ertuğrul’a Baycu Noyan geri mi dönüyor? İşte yeni bölüm fragmanı ve tüm merak edilenleri

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 82.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 82.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 29 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’A BAYCU NOYAN GERİ Mİ DÖNÜYOR? 

TRT 1 ekranlatının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul, heyecan dolu bölümleriyle izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Diziye katılan yeni oyuncular ile birlikte kadrosunu geliştiren Diriliş’te izleyiciyi heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı.

2. sezona damgasını vuran ve diziye veda eden Baycu Noyan, en sevilen karakterlerden biriydi. Ertuğrul’un başdüşmanı olmuştu ve Ertuğrul Bey’i çok zorlamıştı. Dizi de kötü bir rolde oynamasına rağmen izleyici tarafından benimsenmiş, yaptığı oyunculuk ile büyük beğeni almıştı.

ERTUĞRUL BEY TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

Ertuğrul Bey, Noyan’ı ellerinden ağaca çivileyerek işkence etmişti. Ardından ise kardeşi Sungurtekin ile yaptığı Cenk esnasında kurtulan Noyan, Ertuğrul Bey’e saldırmış kısa süre sonra ise öldürülmüştü. Dizide ölmüş gibi gösterilen Noyan’ın ölüsü ise hiç gösterilmedi. Baycu Noyan’ın vücudunda sadece yaralar açıldı.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi