Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Diriliş Ertuğrul 78.bölüm fragmanı! Aliyar ölüyor mu?

Diriliş Ertuğrul son bölümüyle dün akşam izleyenlerle buluştu. Yeni bölümün yayınlanmasının ardından Diriliş Ertuğrul 78.bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. Son bölümde Vasilius Ural’ı kurtarmak adına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştı. Fakat Ural sadece, Tekfur’u öldürtmekten değil, Ertuğrul’un alplarını öldürtmekten de hüküm giydi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 78.bölüm fragmanında Aliyar’ın yaralanma sahnesi izleyenleri şoke etti. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Aliyar ölecek mi? İşte yeni bölüm tanıtımı ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 78.bölümü 22 Şubat çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak

Diriliş Ertuğrul 78.bölümünde neler olacak? Tahminler

Aliyar beye tebriklerine sunan Ertuğrul hanlı pazara döner. Batuhan ise Aslıhan hatunu yakalar. Aslıhan’ın başına buyruk olması sebebiyle obasına sürekli zarar verir. Ural ise yine fitneye başlamıştır. Vasilyus altınlarıyla Batuhanı satın almış, Aliyarı öldürtecektir.

Aliyar, Uraş ve Kutluca Aslıhanı kurtaracağız derken pusuya düşerler. Ertuğrul kaledeki ajanları Haçayuryan ve Dumrul sayesinde pusuyu öğrenip hemen oraya yetişir. Aliyar beyin ağır bir şekilde yaralanması Ertuğrul’u yıkar. 

Aliyar’ın ölüp ölmeyeceği ise yeni bölümün yayınlanması ile birlikte netlik kazanacak…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Sadettin Köpek ve Vasilius türlü oyunlar yaparak çıkarlarına hizmet eden Ural’ı kurtarmak istemiş ama mahkeme Ural’ın idamına karar vermişti. Fakat Candar’ın ölümü her şeyi değiştirmiş, Vasilius’a yeni hamle yapma imkanı vermiştir. Vasilius Ural’ı kurtarmak adına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştır. Fakat Ural sadece, Tekfur’u öldürtmekten değil, Ertuğrul’un alplarını öldürtmekten de hüküm giymiştir.

Şimdi sıra Emir Saadettin’e gelmiştir. Emir Saadettin Ural’ın alpları öldürtmek suçundan aklanmasını sağladı

Diğer yandan Çavdar obasında beylik seçimi heyecanı yaşanmıştır. Acar Bey’in beyliğe talip olması ve Emir Saadettin’in onu desteklemesi Aliyar Bey’in işini zorlaştırmıştır. Ertuğrul’un hedefi Aliyar’ın Bey olmasını sağlamaktır. 

Vasilius gün geçtikçe Helena’ya duygularını açmakta, Helena’nın gönlünü fethetmek adına her türlü oyunu yapmaktadır. Diğer yandan Bamsı gittikçe Helena’ya bağlanmakta, aşk ateşiyle yanıp kavrulmaktadır. 

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi