Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

CHP heyeti Batman’da

Seçim otobüsüyle şehir turu atan milletvekilleri, daha sonra esnafları ziyaret etti. DBP binasının önünden geçen CHP’li milletvekillerine, pencereden karanfil atılması dikkat çekti.

Anadolu Ajansı’na () eleştirilerde bulunan Gürsel Tekin, “Elbette siyasetçiler ile vatandaşlar arasında zaman zaman diyaloglar olur. Sizinle iki diyaloğu paylaşmak isterim. Bu beş kez oldu, altıncı kez olunca söylemek zorundayım. Bunu söylemezsem bir siyasetçi olarak içime dert olur. Devletin ajansı 80 milyon vatandaşımızın vergisiyle ayakta duruyor. Ne yapacak, adil davranacak. Yani 80 milyon yurttaşımızı ayna gibi izleyecek, olduğu gibi de teslim edecek. Ankara’da bir pazarda yaşanan olayda hiç ilgisiz bir haber yaptılar. İkinci bir haber ise Sakarya’da sayın Genel Başkanımızla kendisine AKP’lisin dediğim halde ’hayır değilim’ diyen bir işgüzarla tartışma oldu. Bu tartışmada, sadece o vatandaşın sorusunu verip, benim verdiğim cevabın tamamını kesiyorsunuz. Dün de Diyarbakır’da bir vatandaş tarafından son derece makul bir soru soruldu. Vatandaş, milletvekillerinin harcamalarını sordu. Ben de dedim ki ‘Çok haklısınız ister adı CHP’li, ister AKP’li isterse de HDP’li olsun 550 milletvekilinin dünyanın bütün gelişmiş ülkelerinde olduğu gibi harcamalarını sıralarsınız. Batmanlı seçmiş olduğu milletvekilinin ne harcadığını bilmesi gerekir.’ Zor bir sorumu sorduk. Adil davranmanızı istiyoruz. Çünkü sizin, benim de ortak olduğum bir ajans, bu haberleri yaparken olduğu gibi ham atmalı. Televizyonlar, gazeteler nasıl istiyorlarsa onları alabilir” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Kayalıklardan atlayan 35 keçi telef oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi