Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Benimsin 15.bölümü! Duygulandıran sahne…

Bollywood yıldızları Harshad Arora ve Preetika Rao’nın başrolleri paylaştığı Benimsin dizisi tüm bölümleriyle tekrar seyirci karşısına çıkıyor. Benimsin dizisinde sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatıyor. İşte sevilen dizi Benimsin 15.bölüm

BENİMSİN 15.BÖLÜM

Ayat’ın başına gelenleri öğrenen Surayya, kızları üzerinden Ghulam ve Shabana’yı küçük düşürmek için bir plan yapar. Gauhar ile Rizvan arasındaki yakınlaşmadan memnun kalan Nefisa, Shazia’yı zor durumda bırakma niyetindedir. Kaza geçirdikten sonra evde istirahat eden Zain, Aaliya ile daha fazla zaman geçirmektedir. Polis merkezinden gelen bir telefon ile Aayat hakkındaki gerçekleri öğrenen Aaliya, Surayya ve gelinlerinden önce kardeşini suçlayınca ortalık bir anda karışır. Diğer yandan Zain ile Rızwan arasındaki konuşmaları duyan Aaliya, Bhopal’e dönmek üzere evden bir veda mektubu bırakarak ayrılır. Benimsin dizisinin 15.bölümü izle7.com’da. Benimsin 15.bölüm izle7.com’da. Benimsin dizisinin 15.bölümünü izlemek için izle7.com’u ziyaret edin. Beintehaa Benimsin dizisi Türkçe dublajlı haliyle izle7.com’da.

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul 83.bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul 83.bölüm ve diriliş ertuğrul fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi