Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Batman Gönüllüler Derneğinden fakir öğrencilere atkı ve bere yardımı

Batman Gönüllüler Derneği Beşiri ilçesinde eğitim gören yardıma muhtaç anaokulu öğrencilerine atkı ve bere yardımında bulundu.
Batman Gönüllüler Derneğinin Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açtığı el işi ve örgü kursunda kursiyerlerin yaptığı atkı ve bereleri yardıma muhtaç öğrencilere dağıttı. Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ubeydullah Aydın ile irtibata geçen Batman Gönüllüler Derneği Başkanı Şükran Doğu, yaptıkları bere ve atkıları yardıma muhtaç öğrencilere dağıtmak istediğini iletti. Bu yardımı olumlu karşılayan Milli Eğitim Müdürlüğü, Nasrettin Hoca Anaokulu SODES sınıfı öğlen gurubuna yardım yapılmasını istedi.
Batman Gönüllüler Derneği Başkanı Şükran Doğu ve Dernek yönetimi okulu ziyaret ederek yaptıkları atkı ve bereleri öğrencilere dağıttı. Yapılan yardımlar için Batman Gönüllüler Derneği Başkanı Şükran Doğu’ya teşekkür eden Okul Müdürü Abdurrahman Karaman ve müdür yardımcısı Zübeyde Başaran, yapılan bu anlamlı yardımla öğrencileri sevindirdiği kadar kendilerinin de sevindiğini belirtti.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi