Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Sason’da

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek; hükümet olarak Sason’un yanında olacaklarını belirterek, bu güne kadar çıkmaz sokak gibi olan Sason’un çevresine bağlı il ve ilçelerle yollarının yapılacağını söyledi. Bakan Şimşek, Bu güne kadar Sason çıkmaz sokak gibiydi. Şimdi Sason Muş yolu programa alındı. Hastane projesi tamamlanmak üzere, yakında hayata geçecek. TOKİ ile konuştuk. Talepler toplandıktan sonra inşallah buradaki konut sorununa el atacak dedi.

16 Nisan bir parti, bir şahıs meselesi değildir

16 Nisan’da referandum yapılacağını belirten Bakan Şimşek, bunun bir parti veya şahıs meselesi değil, memleket meselesi olduğunu söyledi. Bakan Şimşek, 16 Nisan bir parti bir şahıs meselesi değildir. 16 Nisan’da kesintisiz beş yıllık hükümetlerin önü açılacak. Bu ülke ne zaman ki kesintisiz idare edildiyse ve güçlü hükümetler tarafından idare edildiyse, icraatlar yapılmıştır, yatırım yapılmıştır, sorunlar çözülmüştür. Cumhuriyetimiz 94 yıl önce 1923’te kuruldu. Ben 65. hükümette Başbakan Yardımcısı idim. Hükümetlerin ömrü bir buçuk yıl olmamış. Yani 94 yılda 65 hükümet. Değerli kardeşlerim gelin 16 Nisan’da evet deyin beş yıllık kesintisiz hükümetlerin önünü açın. Biz de hizmetkarlık yapalım. Hangi partiye oy veriyorsanız oy verin. Gönlünüz nerede ise orada olsun. Ama gelin 16 Nisan’da Türkiye’nin önünü açın. Türkiye’de yüzde 50’den fazla oy ile gelen iktidarlar reform yapar, sorun çözer, icraat yapar. Sason, Batman ve Türkiye için sizden evet istiyoruz diye konuştu.

Bizim derdimiz Türkiye’yi 5 yıl kesintisiz hükümetlerle tanıştırmak

Dertlerinin Türkiye’yi 5 yıl kesintisiz hükümetlerle tanıştırmak olduğunu belirten Şimşek, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

Bizim derdimiz bugün değil, bizim derdimiz önümüzdeki on yıllarda, yüz yıllarda Türkiye’yi beş yıl kesintisiz hükümetlerle tanıştırmak. İcraat yapmak, yatırım yapmak, sorun çözmek demokrasimizi, ekonomimizi daha ileri taşımaktır. Sason’a, Batman’a da bütün Türkiye’ye de hizmet etmektir

Bir önceki yazımız olan Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Batman’da başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi