Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tatlı Bela 47.bölüm Kanal 7 izle! Astha mutlu sona ulaşacak…

Ekranların en sevilen Hint dizisi olan Tatlı Bela 47.bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü ile şok etkisi oluşturan Tatlı Bela 47.bölüm ile herkesi şaşırtacak. Peki Kanal 7 Tatlı Bela 47.bölümünde neler olacak? Shlok, Astha’ya sevdiğini söyleyecek mi? Günlerdir sevgisini söylemesi için uğraşan Astha muradına ulaşacak mı? İşte Tatlı Bela yeni bölüm tanıtımı ve tüm detayları

TATLI BELA 47.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 47.bölümü 22 Nisan cumartesi günü 21:30’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA 47.BÖLÜMÜNDEN NELER OLACAK?

Günlerdir sevgisini söylemesi için uğraşan Astha sonunda istediğini alacak. Shlok artın Astha’yı ne kadar sevdiğini gösterecek. Peki Shlok’un bu davranışına Astha nasıl yanıt verecek? Herkesin içinde bağıra bağıra Seni çok seviyorum diyen Shlok büyük bir sürprizin peşinde. Astha’nın duygu dolu anları izleyenleri ekranlara kilitleyecek.

Bir önceki yazımız olan Borsa'da Diriliş Ertuğrul sürprizi! 200 ülkeye... başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul borsa ve Diriliş Ertuğrul rekor hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi