Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Tatlı Bela 38.bölümü izle! Şoke eden intihar…

12 Nisan çarşamba günü seyirci ile buluşacak olan Tatlı Bela 38.bölüm fragman yayınlandı. Kanal 7 ekranlarının en sevilen dizisi olan Tatlı Bela yeni bölümünde neler olacak? Son bölümü ile yine nefes kesen Tatlı Bela 38.bölüm fragmanı ve özeti büyük merak konusu oldu. İşte Tatlı Bela yeni bölüm tanıtımı ve tüm detayları

TATLI BELA 38.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 38.bölümü 12 Nisan çarşamba günü saat 21:30’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA GENEL HİKAYESİ

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi