Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tatlı Bela 2.bölüm Kanal 7'den seyret! Ashta'dan şok karar

07 Mart salı günü itibariyle seyirci ile buluşacak olan Tatlı Bela 2.bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’den izleyebileceğiniz Tatlı Bela 2.bölümü yine çok konuşulacak. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte fragmanı ve tüm detayları

TATLI BELA 2.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ashta, Shlok ile evlenme teklifini reddedince Avdhut, Niranjan’ın malikânesine gider. İki aile arasındaki statü farkını öne süren Anjali de bu evliliğe karşıdır ancak Niranjan, Avdhut’a bir teklifte bulunarak onu ertesi gün düzenlenecek olan ödül törenine davet eder. Törende Shlok’tan intikam almak isteyen bir muhabir, onu Ashta ile tartışırken gizlice kayda alır.

Bir yolunu bularak bu görüntüleri davetlilere izlettirmeyi başaran muhabir bununla da kalmayarak Shlok’u sorduğu sorularla kışkırtınca büyük bir kavga çıkar. Shlok polisler tarafından tutuklanır. Ashta ise olanlardan dolayı kendini suçlu hissetmektedir.

Tatlı Bela 2.bölüm fragmanı Kanal 7’den izle

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 2.bölümü 7 Mart Salı günü saat 21:30’da ilk bölümüyle Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA DİZİSİNİN GENEL HİKAYESİ

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

TATLI BELA DİZİSİ OYUNCULARI

Avinash Sachdev
Shrenu Parikh
Manish Wadhwa
Geetanjali Tikekar
Samir Sharma
Shalmalee Desai

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan Recep İvedik 5 üç haftada bakın milyon kişi izledi başlıklı makalemizde MEDYA Haberleri, Recep İvedik 5 ve Recep İvedik 5 filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi