Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tatlı Bela 121.bölüm son bölümü izle! Astha'nın hafızası…

Son bölümüyle nefes kesen Tatlı Bela 121.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümüyle yine şoke etmeyi planlayan Tatlı Bela 121.bölüm özetini ve son bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz. Peki Tatlı Bela yeni bölümünde neler olacak? Astha’nın hafızası yerine gelecek mi? Shlok’u hatırlayacak mı? İşte fragmanı ve tüm detayları.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 121.bölümü 06 Temmuz perşembe günü saat 20:45’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA 121.BÖLÜM FRAGMANI

Shlok Asthadan bankada bulunan dosyayı almak için İndrajetinin imzasını taklit etmek zorunda oldukları bunun için İndrajet evrakları imzalarken dikkatli bakmasını ister fakat Asthanın daha değişik bir planı vardır. İndrajetin odasına giderek bir sürü evrak getirip imzalamasını ister bu süreçte Shlok çocukları onun odasına gönderir bir yandan telefon bir yandan çocukların sözleri İndrajet bunalmıştır ve ne imzaladığına bakmadan evraklara imza atar Astha istediğini almıştır.

Bir önceki yazımız olan Zor Sevda 47.bölümü izle! Necma ile İmranın nişanı sırasında... başlıklı makalemizde Televizyon Haberleri, zor sevda ve Zor Sevda 47.bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir