Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Oyunculara büyük şok! Dizinin yönetmeni…

Son olarak Kertenkele dizisiyle seyirciyle buluşan Timur Acar, Kardeşim İçin olan ilk ismi Nerdesin Birader olarak değişen yeni projesiyle ekrana gelmeye hazırlanıyordu. İlk işleri Rüzgarın Kalbi, büyük ilgi gören Filmevi’nin imza attığı dizinin yönetmen koltuğunda genç kuşağın başarılı ismi Emre Kabakuşak oturuyordu.

Yakında baba olmaya hazırlanan Timur Acar’a Seviyor Sevmiyor dizisinde İrem rolüne hayat veren Gonca Sarıyıldız ve Hakan Bilgin de eşlik ediyordu. Ancak son gelen haberlere göre yönetmen Emre Kabakuşak diziyı bıraktı. Geçen yıl Oyunbozanın yönetmenliğini yapan Kabakuşak’ın kanalın ve yayın tarihinin belirsizliği yüzünden bu kararı aldığı öğrenildi. Daha önce ise dizinin yaz sonunda ATV’de ekrana geleceği bilgisi basınla paylaşılmıştı.  Senaryosunu Sahne 77’nin yazdığı dizide Timur Acar, ikiz rolünü canlandırıyordu. Kertenkele dizisinde de sahte imam rolüne hayat veren Acar, bu kez Nerdesin Birader dizisinde de ikizinin yerine geçerek sahte polis rolüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyordu. 

Bir önceki yazımız olan Alman Der Spiegel Türkiye'de darbe istiyor başlıklı makalemizde darbe, der spiegel ve Gazeteler Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi