Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kozluk’ta ‘Veli’ çalıştayı düzenlendi

Kozluk Hürriyet Ortaokulunda yapılan çalıştaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, Şube Müdürleri Mehmet Resul Kara ve Bilgiye Pala ile veliler katıldı. 3 saat süren çalıştayın koordinatörlüğünü yapan Okul Müdürü Adem Yorulmaz, “Eğitim öğretimde eğitimci, öğrenci ve veli paydaşının önemi çok büyüktür. Her zaman eğitimci toplanır, konuşur, tartışır, kararlar alır. Ama nedense veli çalıştayı hiç yapılmaz. Sadece toplantısı olur velinin. Oysa eğitimde veli ayağı çok önem arz etmektedir. Bu yüzden çalıştayı düzenledik” dedi.
Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak ise, “Göreve gelmemle beraber ilk iş olarak eğitim-öğretimin önceliğimiz olduğunu, diğer işlerin eğitim-öğretime hizmet etmek olduğu her toplantıda dile getirdim, söylenilen sıkıntılarla ilgili bazı projelerimiz ivedilikle uygulanmaktadır. Velilerimiz bizler için çok değerlidir, sizlerin fikir ve tavsiyeleri kağıt üzerinde kalmayıp ivedilikle uygulanacaktır, bu çalıştayın olağan bir seyirle sürekli yapılması eğitim-öğretime bir ivme kazandıracaktır. Sizleri en kalbi duygularımla kutluyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Arazi geçit vermeyince 600 metrelik hattı 7 saatte döşeyebildiler başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi