Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kadir gecesinin maneviyatı Kanal 7de

Bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi, Kanal 7 ekranlarında coşkuyla karşılanıyor. Dua kapılarının açıldığı bu mübarek gece emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, ünlü hafızlardan Kur’an-ı Kerim tilaveti ve geceye özel dualarla Fatih Camii’nden canlı yayınla ihya edilecek.

Kur’an-ı Kerim’in Müslümanlara hediye edildiği Kadir Gecesi Fatih Camii’nden yayınlanacak çok özel program ile Kanal 7 ekranlarında kutlanacak. Gecenin manevi huzuru okunacak Kur’an-ı Kerimler, ilahiler ve yapılacak dualarla ekrandan izleyiciye ulaştırılacak. Af ve mağfiret isteyenlere hediye olarak gönderilen Kadir Gecesi’nin duası emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan tarafından yapılırken Bünyamin Topçuoğlu, Recep Yaşan ve Ekrem Nalbant’ın gerçekleştirecekleri Kur’an-ı Kerim tilavetleri gönüllerin pasını silecek.

Fatih Camii’nden canlı olarak ekrana gelecek olan Kadir Gecesi Özel’de Kur’an-ı Kerim tilavetiyle birlikte ilahiler ve dualar okunacak, eller semaya ekran başındakilerle birlikte açılacak.

Bir önceki yazımız olan Babalar gününe özel program! başlıklı makalemizde arafta sorular, Esra Elönü ve MEDYA Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi