Batman Haberleri, Batman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Gazeteci canlı yayında bayıldı

50 anadolu kanalıyla birlikte TRT Haber’den canlı olarak yayınlanan Anadolu Soruyor programının konuğu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker olmuştu. 

Program; Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan Moderatörlüğü’nde gazeteciler, Çay TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Yavuz Bakır, Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık ve Kanal 5 Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Abdulkadir Ünal’ın sorularıyla devam ediyordu.

ABDÜLKADİR ÜNAL BAYGINLIK GEÇİRDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker konuştuğu esnada hemen yanında oturan Kanal 5 Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Abdulkadir Ünal baygınlık geçirdi.

TRT Haber olayın ardından reklama giderken, canlı yayında bayılarak koltuktan yere düşen Gazeteci Abdulkadir Ünal’a ilk müdahaleyi Genel Başkan Yardımcısı Eker ve yayında bulunan gazeteciler yaptı. 

Daha sonra baygınlık geçiren Abdulkadir Ünal hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Kısa bir reklam arasının ardından TRT Haber’deki canlı yayın devam etti. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker ve Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan baygınlık geçiren gazetecinin son durumu hakkında yayında seyircileri bilgilendirdi. 

“İLK DEFA KARŞILAŞTIM”

İlk defa böyle bir şey yaşadığını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, canlı yayında “Arkadaşımızı hastaneye gönderdik. Şuuru açıktı. Büyük bir ihtimalle gribal enfeksiyon geçirmiş. Yorgunmuş da. Bu nedenle baygınlık geçirmiş olabilir. Ben de ilk defa böyle bir şey yaşadım. Gazeteci arkadaşlarımız çok yoğun ve yüksek tempoda çalışıyorlar. Çalışma şartları ağır, aslında böyle zamanlarda daha derinlemesine hissediyoruz sağlığı. Günlük hayatta herkesin buna dikkat etmesi gerekiyor. Sağlıklı günler diliyorum. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Seyircilerimiz merak etmesin. Arkadaşımız hastanede, tedavisi sürüyor” açıklamasını yaptı. 

Program bu açıklamanın ardından sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Die Welt Türkiye temsilcisi tutuklandı başlıklı makalemizde Deniz Yücel, die welt ve GÜNCEL Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi